Coraz więcej sfer naszego życia wymaga podpisywania wielostronicowych kontraktów. Naturalnym jest, że każda ze stron chce najlepiej zabezpieczyć swoje interesy.

Jeśli otrzymaliście Państwo propozycję zawarcia skomplikowanej umowy  najmu, dzierżawy, a może o roboty budowlane, albo jeszcze innej warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej. Zapytanie o cenę usługi nic nie kosztuje, natomiast jeśli zamierzacie Państwo zainwestować sporą sumę pieniędzy, zaangażować swoje siły i środki w przedsięwzięcie oparte na pisemnej umowie, to warto mieć profesjonalne wsparcie prawnika, który zabezpieczy Państwa interesy.

Jeśli prowadzicie Państwo lub zamierzacie rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej oferujemy także przygotowanie wzorców umów z Państwa kontrahentami dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wyzwań Państwa działalności gospodarczej.

Umowa nie zawsze musi być długa i zawiła, żeby zabezpieczyć Państwa zapłatę i dobrą renomę, ale zawsze powinna być przemyślana i z sensem.

Umowy nie są po to, by komplikować życie gdy strony się zgadzają – umowy są po to by zabezpieczać ich interesy na wypadek jeśli przestaną być zgodne i dojdzie do sporu.